Szukaj

Katalog produktów
Głośniki
Wycofane z produkcji
Instrukcje PDF
Artykuły

Pierwsze z urządzeń nowej serii opartej na wzmacniaczach firmy Powersoft są już w sprzedaży.

Jako że od pewnego czasu głośniki firmy Sica stają się standardowym wyposażeniem naszych produktów, a ich gama z czasem będzie się powiększała, przestawiamy Państwu pokrótce profil tego włoskiego producenta. Przy okazji zapraszamy do zapoznania się z nowo wydanym cennikiem.

Zapraszamy do zapoznania się z LDM SAX100 - wysokiej jakości systemem w technologii True Diversity przeznaczonym do bezprzewodowego nagłośnienia określonego rodzaju instrumentów dętych. 

Zgodnie z obiegowymi opiniami na różnych forach internetowych zagrożeniem dla mikrofonów bezprzewodowych są stacje bazowe łączności bezprzewodowej BTS pracujące w paśmie 800 MHz, popularnie zwanymi LTE.

Zapraszamy do zapoznania się z SAD-18 - produktem łączącym w sobie najwyżej klasy komponenty, prostotę użytkowania oraz mobilnosć.

Miło nam jest Państwa poinformować, że firma LDM Electronic Sp. z o.o. nawiązała współpracę z włoskim producentem wzmacniaczy i procesorów DSP firmą Powersoft, która jest niekwestionowanym liderem na świecie w produkcji wzmacniaczy dużych mocy, jednocześnie bardzo lekkich i energooszczędnych.

Mobilny system nagłaśniający Cube zyskuje coraz większą popularność wśród naszych klientów, efektem czego są coraz liczniejsze zamówienia. Miło nam poinformować, że takiego wyboru dokonało również Przedsiębiorstwo Pogrzebowe Koperski z Mszczonowa.

Znaleźliśmy się w gronie 5 wyróżnionych firm, które prezentowały swoje produkty na XVII Międzynarodowej Wystawie Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO w Kielcach.

Zestawy przenośne MobileVoice i CarSpeaker to zmodyfikowane wersje zestawów Trumpet-70 i TrumpetCar.

Strona 1 z 3
Do góry
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com