Szukaj

Katalog produktów
Głośniki
Wycofane z produkcji
Instrukcje PDF
Artykuły

Zapraszamy do zapoznania się z LDM SAX100 - wysokiej jakości systemem w technologii True Diversity przeznaczonym do bezprzewodowego nagłośnienia określonego rodzaju instrumentów dętych. 

Zgodnie z obiegowymi opiniami na różnych forach internetowych zagrożeniem dla mikrofonów bezprzewodowych są stacje bazowe łączności bezprzewodowej BTS pracujące w paśmie 800 MHz, popularnie zwanymi LTE.

Zapraszamy do zapoznania się z SAD-18 - produktem łączącym w sobie najwyżej klasy komponenty, prostotę użytkowania oraz mobilnosć.

Miło nam jest Państwa poinformować, że firma LDM Electronic Sp. z o.o. nawiązała współpracę z włoskim producentem wzmacniaczy i procesorów DSP firmą Powersoft, która jest niekwestionowanym liderem na świecie w produkcji wzmacniaczy dużych mocy, jednocześnie bardzo lekkich i energooszczędnych.

Mobilny system nagłaśniający Cube zyskuje coraz większą popularność wśród naszych klientów, efektem czego są coraz liczniejsze zamówienia. Miło nam poinformować, że takiego wyboru dokonało również Przedsiębiorstwo Pogrzebowe Koperski z Mszczonowa.

Znaleźliśmy się w gronie 5 wyróżnionych firm, które prezentowały swoje produkty na XVII Międzynarodowej Wystawie Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO w Kielcach.

Zestawy przenośne MobileVoice i CarSpeaker to zmodyfikowane wersje zestawów Trumpet-70 i TrumpetCar.

Systemy podwieszania w kolumnach serii GLP

Zwiększamy funkcjonalność naszych urządzeń przystosowując je do opcji podwieszenia. System podwieszania stanowią otwory montażowe (M8) w obudowie. W zależności od modelu kolumny ich ilość wynosi od 5-8 szt.

GDP-712XPRO z driverem 1,75”

Dział konstrukcyjny nie ustaje w pracach nad poprawą brzmienia naszych produktów regularnie wdrażając nowe rozwiązania opierające się w dużej mierze na potrzebach klientów. Kolejną „ofiarą” tych działań jest kolumna GDP-712 a konkretnie driver który został zmieniony z 1” na 1,75” (średnica cewki).

Strona 1 z 2
Do góry
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com