Szukaj

Katalog produktów
Głośniki
Wycofane z produkcji
Instrukcje PDF
Artykuły

Wzmacniacze Powersoft wyposażeniem najwyższej klasy urządzeń LDM

Miło nam jest Państwa poinformować, że firma LDM Electronic Sp. z o.o. nawiązała współpracę z włoskim producentem wzmacniaczy i procesorów DSP firmą Powersoft, która jest niekwestionowanym liderem na świecie w produkcji wzmacniaczy dużych mocy, jednocześnie bardzo lekkich i energooszczędnych.

Wyroby Powersofta są znane na całym świecie i mają zastosowanie w systemach profesjonalnych nagłośnień. Produkty z charakterystycznym niebieskim logo POWERSOFT można znaleźć na największych stadionach,  halach sportowych i widowiskowych, lokalach użytkowych, parkach rozrywki, lotniskach, centrach kongresowych i obiektach sakralnych i klubach muzycznych.

Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom technicznym oraz perfekcyjnemu systemowi kontroli jakości wzmacniacze Powersoft słyną z niespotykanie niskiej awaryjności. Na uwagę zasługuje również fakt, że wyroby Powersoft w całości produkowane są we Włoszech co w dzisiejszych czasach w segmencie sprzętu estradowego jest rzadkością.

Pierwszym wyrobem z naszej produkcji z wykorzystaniem wzmacniacza klasy D i procesora DSP firmy Powersoft jest zestaw aktywny SAD-18 będący naturalnym następcą modelu SAS-18XPro. Gama wyrobów ze wzmacniaczami tego włoskiego producenta będzie ciągle rozszerzana.

Nadmieniamy, że firma Powersoft jest już trzecią włoską firmą, z którą nasza firma nawiązała współpracę. Wcześniej nawiązaliśmy kontakt z renomowanymi producentami głośników do zastosowań profesjonalnych tj. FaitalPro oraz SICA.

Do góry
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com