Szukaj

Katalog produktów
Głośniki
Wycofane z produkcji
Instrukcje PDF
Artykuły

GDP-612 i GD3-1012 - nowości z serii PRO

GDP-612 i GD3-1012 to najnowsze produkty serii PRO charakteryzującej się niewygórowaną ceną i doskonałą jakością konkurencyjną z zestawami głośnikowymi innych znanych firm. 

GDP-612 PRO - duża efektywność, mocny mid-bass, znakomity dolny środek, czysty, klarowny "presence" i jasna, naturalna górna część pasma - to przepis na profesjonalną "paczkę" średnio-wysokotonową (satelitę). Z dobrym subwooferem stworzy tandem o silnym i bardzo naturalnym brzmieniu w całym zakresie pasma, a lekka i odporna konstrukcja to także zalety, które doceni każdy, nawet najbardziej wymagający użytkownik.

GDP-612PRO

gdp12proWysokiej klasy kolumna dwudrożna oparta na głośnikach CELESTION: 2x12" + 1,75".

Szczegóły produktu

2330,00 zł


GD3-1012 PRO to najwyższej jakości podzespoły, wykończenie i niewielkie gabaryty (zaskakująco lekka - jak na moc 1000 W RMS). Jej podstawowa cecha to łatwość przetwarzania szerokiego pasma: od niskiego i mocnego basu przez jasny, klarowny środek, aż po subtelną, choć dynamiczną górę. Wszystko to w bardzo zrównoważonych proporcjach i (dzięki specyficznemu rozmieszczeniu głośników) znakomitej charakterystyce kierunkowości i fazowości. Impedancja 4 Ohm zapewnia dużą dostępność wzmacniaczy o odpowiednich parametrach (i cenie).
Ze względu na wymienione cechy GD3-1012 PRO znakomicie radzą sobie zarówno w prostych, mobilnych konfiguracjach bez subwooferów, jak również jako satelity w bardziej złożonych systemach.

GD3-1012PRO

gd3Trójdrożna, pełnopasmowa kolumna 2x12" + 8" + 1".

Szczegóły produktu
 

Równocześnie powstały wersje aktywne tych kolumn:

GDP-612APRO

gdp12apro_v2Wysokiej klasy aktywna kolumna dwudrożna oparta na głośnikach CELESTION: 2x12" + 1,75".

Szczegóły produktu
GD3-1012APRO

gd3_2Trójdrożna, pełnopasmowa kolumna aktywna 2x12" + 8" + 1".

Szczegóły produktu
W celu bliższego zapoznania się z kolumnami zapraszamy (po wcześniejszym uzgodnieniu z działem handlowym) do odwiedzenia naszej siedziby w Żurominie lub jednego z naszych dystrybutorów.

 

Do góry
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com